Voorlichting Uitvaartverzorging

Afgelast i.v.m. corona-virus en de genomen overheidsmaatregelen !!

 

Wat komt er allemaal kijken bij een uitvaart? Wie zijn er bij betrokken en wat is er tegenwoordig mogelijk? Wat kan ik nu al regelen?

Deze en andere vragen hebben Aline de Graaf en Coby Kuiper ertoe bewogen om voorlichtingsavonden te organiseren. We kennen Aline de Graaf uit ons team van uitvaartverzorgers en Coby Kuiper is haar vervanger. Vanuit onze vereniging zijn er met Coby Kuiper ook contacten voor als er vervanging nodig is.

Na eerdere avonden is gebleken dat er veel vragen leven en dat dergelijke voorlichtingssessies voorzien in hun behoefte.

Dit voorjaar zijn er opnieuw een drietal voorlichtingsavonden in Haulerwijk, Nieuw Roden en Zevenhuizen.

Voor de geplande voorlichtingsavonden in Haulerwijk, Nieuw Roden en Zevenhuizen bent u bij deze van harte uitgenodigd. Geen verplichtingen en de toegang is gratis. Opgave vooraf is zeer gewenst, contactgegevens staan onderaan.

Van harte aanbevolen…

 

 

 

UVK 03.20